Kolay İş Çözümleri
SİPARİŞ ASİSTAN
Ürün Adı: HOSTYAZILIM - SİPARİŞ ASİSTAN
Version : v1.0
Dosya Boyutu : 23.40 MB
programı indir
Kurulum

USB CALLERID KURULUMU

CallerID sayesinde bilgisayarınıza bağlı telefon hattınıza gelen aramalarda arayan numarayı görebilir (telefonunuzun caller-id desteği olması şartıyla) aramaların kaydını tutabilir ve müşteri rehberi oluşturabilirsiniz.

Bu özelliği kullanabilmeniz 1 veya 2 hatlı USB CallerID cihazı temin etmeniz gerekir. Cihazı kullanabilmek için bilgisayarınıza USB CallerID kurulum programını kurmanız gerekmektedir.

SİPARİŞ ASİSTAN KURULUMU

Sipariş Asistan programının kurulum dosyasını yukarıdaki linkten indiriniz.  Kurulum dosyasını çalıştırarak MySQL veritabanı ve programın kurulmasını sağlayınız.  Kurulum esnasında masaüstü kısayolu ve program kısayolları oluşacaktır.    Programın giriş kullanıcı kodu ve şifresini admin olarak giriniz..


 

Lisans ve Destek » Lisans Alma İşlemi Nasıl Yapılır?
Program callerid cihazı olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir.  Eğer cihaz ile birlikte kullanmak isterseniz lisans satın almanız gerekmektedir.
Lisans alma işlemini aşağıdaki poresürleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.
1. Programınızı başlatınız.
2. Bizimle iletişime geçiniz..
3. Lisans İşlemleri bölümünden lisans isteme kodunu bildiriniz.
4. Size bildirilecek Lisans Anahtarınızın girişini yapınız. Uygula butonuna tıklayarak lisans işlemini tamamlayınız.
 
» E-Destek Hizmetimiz
Her türlü istek ve sorularınıza  info@hostyazilim.com eposta adresinden bize ulaşarak cevap alabilirsiniz.»MSN Destek Hizmetimiz

Her türlü istek ve sorularınız için hostpro@hotmail.com msn adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Msn Destek Hizmeti verilebilmesi için kullanıcının Msn Messenger veya Msn Live Messenger gibi online iletişim programlarına sahip olması , hostpro@hostyazilim.com mail adresini kişi listesine eklemesi gerekmektedir.» Uzak Erişim Destek Hizmetimiz

Uzaktan bağlantı ile ihtiyaç duyduğunuz yardımı bizden alabilirsiniz.

Yenilikler
Yazılım v1.0 sürümü ile yayınlanmaya başlamıştır. Gelen yazılım geliştirmelerine göre geliştirilen versiyonun özellikleri bu bölümde yayınlanacaktır.
Resimler

Özet Bilgi

     

Sipariş Asistan programı, Lokanta, cafe, restorant, sucu ve paket servis yapan tüm işletmelerin sipariş takibini yapabilmek için geliştirilmiştir.
Program, CALLER ID özelliği sayesinde arayan müşterilerin adres bilgileri, geçmiş siparişleri ve en çok sipariş ettiği ürünler anında ekranda belirerek hızlı bir şekilde sipariş alınması sağlanır.

Program ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir fakat CallerID cihazı ile telefon hattınıza gelen çağrıyı algılayarak arayan müşteriyi tanıyacak şekilde kullanmak isterseniz cihaz ve program lisansını satın alarak kullanabilirsiniz.

Özellikler
CALLER ID özelliği ile telefon hattınıza gelen çağrıyı algılayarak arayan müşterinizin tüm bilgilerini anında ekranda görebilme ve anında sipariş verebilme Geçmiş siparişleri raporlayabilme
Arayan numaraları görüntüleme ve sipariş alınmamış müşteriye kolayca sipariş oluşturma
Ödemeleri peşin, kredi kartı, yemek çeki veya veresiye olarak işleyebilme
Sınırsız müşteri kaydı
Sınırsız sayıda ürün kaydı yapabilir ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
Müşterilerin geçmiş sipariş detaylarını görüntüleme
Satış raporu
Yedekleme